מהו אימון ומהו השינוי? מתאמנים מספרים


תודתי הענקית על הענקת דרך חדשה מבחינתי לניהול אנשים ולניהול עצמי

היו לי ציפיות גבוהות מאוד להתקדם ולהתפתח במישור הניהולי האישי. ככל שהתקדמו מפגשי האימון, חשתי שכל ציפיותיי היו מציאותיות וברות השגה. היתה לי זכות גדולה להיות חלק מתהליך של שיפור עצמי ופיתוח אישי. הכרחתי את עצמי להתחיל "הכי חזק שאני יכול" ולאט לאט להגביר את הקצב.

נהנתי מכל רגע ומכל אימון, ומכאן תודתי הענקית על פתיחת רעיונות וחשיבה אחרת והענקת דרך חדשה מבחינתי לניהול אנשים ולניהול עצמי !!!

דודי הוד - מנהל שיווק ומכירות, טריומף

עזרת לי להתמקד, להאמין שהשינוי אפשרי ובעיקר להאמין שאני יכולה להביא אותו

מעין,

פגשתי אותך בעיצומו של ניסיון לחולל שינוי.

עזרת לי להתמקד במה שיכול לעזור לי לקדם את מטרותיי, להאמין שהשינוי אפשרי ובעיקר להאמין שאני יכולה להביא אותו.

היית עבורי האדם הנכון בזמן הנכון... למדתי המון על היכולות שלי והרוח שהכנסת במפרשיי הולידה שינוי משמעותי ונכון יותר עבורי.

המון תודה!

מירב כהן, מנהלת תחום HR –חטיבות מסחריות ומטה, ש. שסטוביץ

למדתי להבין את היכולת של אימון, היית מודל מעולה

"תודה – מילה שמכילה כל כך הרבה רגש, הערכה וכבוד.
ההישג העיקרי שהשגתי באימון איתך הוא ללמוד לשתף, נושאים שגם עם עצמי היה קשה לי לשוחח. מה שבעיקר תרם לי באימון הוא המכלול השלם, הבהירות, החידודים, השפה, הנינוחות לעבור נושאים אך הנעימות לחזור לדגשים כדי למצות ולסגור שיחות.
מעיין, היה לי מעניין, כיף, מעצים וכחוויית אימון ראשונה שבה למדתי להבין את היכולת של אימון היית מודל מעולה."

יורם לביא - דירקטור שירות עולמי בחברת נובה

אני פורחת, מלאה הערכה עצמית.... בזכותך חיי המקצועיים והאישיים קלילים

מעיין היקרה,

אני פורחת, מלאה הערכה עצמית, יודעת לנצל חופשים, וכמובן מבלה, הקמתי זוגיות, יותר קשובה, שפת הגוף יותר עדינה, טון הדיבור הרבה יותר רך, המערכת מרגישה ומפרגנת מאוד.....

רוצה אני להודות לך על האימון המקצועי.....מאמנת יקרה עם פני מלאך...!!!!!!!!!!!! שבזכותך חיי המקצועיים והאישיים קלילים... "כאיילה המקפצת גם בשדות קוצים"...... אוהבת ומוקירה....

עדנה שלו - אימון מנהלים

השגתי ביטחון, עוצמה וכוח, השגתי אסרטיביות בעבודה

"האימון תרם לי המון. קודם כל הכרתי אותך, את מעין המקסימה, שלא הפסיקה לדרבן אותי ולהיות אתי לאורך כל הדרך. הבנתי שכל אדם זקוק לשינוי, וסוף סוף יש למי לפנות. השגתי ביטחון, עוצמה וכוח. השגתי אסרטיביות בעבודה.
היום אני מבינה שאין גיל לשינוי, תמיד אפשר לשנות.
ההישגים הללו אִפשרו לי לא לבגוד בדברים שאני מאמינה בהם. להגיד את המילה: "לא" – כשצריך.

האימון תרם לי להבין שעם עבודה ואמונה בעצמי, אני יכולה להשתנות ולשנות. היה לי כיף להגיע אלייך, מעין. כל פעם שהייתי בדרך אלייך אמרתי לעצמי: "את הולכת לקבל כוח, בטחון וטיפים לחיים".
מעין, אני חושבת שבחרת מקצוע נפלא, מקצוע של ריפוי נפש. את בהחלט עושה זאת על הצד הטוב ביותר. הגעת לעולם ותפקידך לרפא נשמות."

מזל חרוץ - מנהלת חשבונות, אימון קריירה

החברה השיגה עובדת רגועה יותר שאיכפת לה מהעבודה הרבה יותר

בזכות האימון אני רואה דברים קצת אחרת ממה שראיתי בעבר. אני מבינה שמה שאני רואה וחושבת לא תמיד מתאים למה שבאמת מתרחש בפועל. החברה השיגה עובדת רגועה יותר שאיכפת לה מהעבודה הרבה יותר ממה שקורה מסביב לעבודה. מה שאיפשר הישגים אלו הוא הרצון שלי להצליח ולהתקדם בעבודה ובכלל בחיים.

סיגלית כהן - מנהלת חשבונות ראשית , אימון מנהלים

את אבן הדרך הראשונה בפרויקט פריצת הדרך השגתי כבר תוך שבוע

"באימון איתך הגשמתי את פרויקט פריצת הדרך שלי – להיות מאמנת בעצמי, ובנוסף הצלחתי להיפרד מכמה פרדיגמות.
את אבן הדרך הראשונה בפרויקט פריצת הדרך השגתי כבר תוך שבוע.
מה שאִפשר את ההישגים שלי באימון היו השאלות הקשות ששאלת אותי וזה שלא ויתרת לי והייתי צריכה לענות עליהן, ההכוונה שלך, ההבנה המהירה, חוסר השיפוטיות שלך, ההרגשה שיש בך אמונה אמיתית להצלחה שלי אך יחד עם זאת דורשת ממני, לא נתת לי להתפזר!
דבר לא היה חסר לי באימון.
רוצה בעיקר להגיד לך תודה, ניכר שהצלחתי חשובה לך והיית מחויבת לה. על אף הנסיבות בהתחלה שאני התחלתי בלי הרבה חשק לאימון גרמת לכך שזה מהר מאוד יעבור לי ואני אהיה מגויסת, קראת והבנת אותי.
כמאמנת- הקשבת המון, הקרנת ביטחון בדרך האימון שלך, קיבלת אותי כמו שאני בלי להיות שיפוטית והייתה לך סבלנות (בתחילת התהליך היית זקוקה להרבה)."

ליאת טל מרגלית - מאמנת

לאחר כ-13 פגישות בניתי לי עסק בתחום שאני אוהבת

את מעין פגשתי בצומת בחיי המקצועיים. הייתי מבולבלת ולא ידעתי באיזה תחום לבחור, רק ידעתי שחיי המקצועיים אינם מספקים. לאחר כ-13 פגישות בניתי לי עסק בתחום שאני אוהבת, ומצאתי בעצמי את האומץ לבחור בחירות נכונות עבורי שלא מונעות מתוך פחד. עכשיו אני יכולה לספר שלא רק בחיים המקצועיים חלו תמורות אלא בדרך החשיבה שלי בכלל. אצל מעין מצאתי את השילוב של מקצועיות ואישיות מקסימה. ממליצה לכל מי שאוהב את עצמו

חיה אשכנזי - מעצבת הופעה, אימון עסקי

מעין כאשת מקצוע, בעלת ניסיון והכשרה תיאורטית ומעשית מהטובים בארץ...

"נתחיל מזה, שאינני אובייקטיבית.
כי אני אוהבת את מעין.

מה קרה במהלך שלושת החודשים בהם התאמנתי?
למדתי לאהוב את עצמי ולכבד את ההחלטות שאני מקבלת;
לזהות איפה נמצא גבול היכולת שלי, רגשית בעיקר - וללכת קצת מעבר: בהתחלה - על מנת לשבור את דפוס ההתנהגות המוכר ולצאת מ"אזורי הנוחות". בהמשך - על מנת לכתוב את הסיפור של חיי מחדש.
האמת היא, שהסיפורים הישנים שלי פשוט לא עניינו את מעין. וכל הקשיים "האובייקטיביים" - לא שכנעו אותה.
היא שאלה: "מה עוד את יכולה לעשות?"  וכשנתתי שתיים – שלוש אופציות והייתי מרוצה מהיצירתיות שלי, למרבית הפלא המאמנת המשיכה להתעקש: "האם יש עוד אפשרות להשיג את מה שאת רוצה?". ופתאום הבנתי שעד המפגש הבא עם מעיין יש יעדים שלי שצריך לעמוד בהם, ומטלות שלי שצריך לבצע. אחדד ואחליף את המושג "צריך" במושג "בחרתי". גיליתי כמה אפשר להספיק במשך שבוע ימים.
למדתי להבדיל בין העיקר לתפל. להתבונן מהצד על הפחד, החשש, חוסר הביטחון, הספק...
"האם זה מעצים אותך? מחזק? מקדם?" - שאלה המאמנת.
בעקבות האימון עם מעיין הפכתי להיות רגועה יותר, שמחה, מרוצה מהחיים, מגשימה את עצמי, בטוחה.
אני מכירה את מעין כאשת מקצוע, בעלת ניסיון והכשרה תיאורטית ומעשית מהטובים בארץ. מחויבת להצלחת המתאמן. מאמנת רצינית, אחראית, לפעמים קשוחה, לפעמים קלילה ומצחיקה. מדברת בגובה העיניים. אמיתית. אנושית. מקשיבה. משקפת. מעודדת. מקפיצה את המוטיבציה. מאמינה בך. מכבדת אותך. מעצימה אותך.
ממליצה עליה בחום, באהבה ובהערכה גדולה..."

קטי אשר - אחות במקצועה

אני חושבת שלא יכולתי לבחור לעצמי מאמנת יותר טובה...

"למעין היקרה,
אני רוצה להודות לך על החודשים האחרונים בהם היית לי למאמנת הכי טובה.
עזרת לי להגיע למטרה הכי חשובה – להאמין בעצמי וביכולות שלי ולחזק את הביטחון שלי.
כמאמנת היית תומכת, קשובה, מכוונת, מעודדת, רכה ועם זאת קשוחה כשצריך... כמעין היית מקסימה, מצחיקה, אישית, אכפתית, דואגת ומעודדת. אני חושבת שלא יכולתי לבחור לעצמי מאמנת יותר טובה.
תודה רבה על תשומת הלב, התמיכה בהודעות טקסט, התזכורות, הכלים שבהם אשתמש בעתיד בוודאות, המשימות שעזרו לי להישאר במסלול קבוע ולהתמיד. תודה רבה!"

אפרת רם - עוזרת אדמיניסטרטיבית, אימון אישי

השגתי באימונים את עצמי

השגתי באימונים את עצמי. כיום אני מוביל את עצמי למקומות שטוב לי ונוח לי בחיים שלי האישיים. אני מקבל בהמון אהבה את עצמי ואת החיים שלי, לוקח בפרופורציות את הדברים שהיו מטרידים אותי, למדתי להכיר בערך עצמי, אני עומד על זכותי להגיד את מה שמפריע לי, פחות שיפוטי לעצמי ולאחרים, מתבונן ממקום יותר נקי. הפסקתי לנסות לרצות את הקרובים והסובבים, הפסקתי לתת להם לשמוע את מה שהם רוצים.

אני רואה את הגשמת החלומות שלי להיום ולעתיד בצורה אופטימית.

האימון תרם לי ראייה מרחבית ואורכית, אם זה נוחות בחיים ביום יום ואם זה בעבודה ובמשפחה.

מעין, אני שמח מאוד מאוד שבחרתי להתאמן אצלך. את מקצועית מאוד, הבאת אותי לראות את החלקים העמוקים אצלי שרציתי להגיע ולא ידעתי איך. את סבלנית, מעניינת, מאתגרת והמון ידע וניסיון.

לסיכום, אני מניע גלגל שמסתובב ולוקח איתי הנאה, שמחת חיים, אושר, אהבה, שלווה, קלילות, בטחון, ערך עצמי, מודעות, שלמות, הצלחות חדשות והישגים.

תודה רבה מקרב לב

שי ברוש - פחח על גלגלים, אימון אישי

תודה מקרב לב על המאמץ, האמון והמחוייבות

"במבט לאחור קשה לראות את כל המכשולים שנראו כל כך מאיימים מלפנים.

גם באמצע הספרינט זה נחמד להציץ רגע מעבר לכתף ולראות את הדרך הופכת מישורית תוך כדי תנועה.

תודה מקרב לב על המאמץ, האמון והמחוייבות"

עתני אורון - אימון מנהלים

היכולת שלי לראות דברים קצת אחרת בפרספקטיבה נכונה יותר - זה משהו שיישאר לי לעד

"למעין בר – יותר ממאמנת,
ברצוני לכתוב לך מספר מילים שבהן אנסה לתאר את התהליך שעברתי/שעברנו יחד.
בכל עסק מצליח יש מה לשנות וישנן שאיפות ורצונות שפשוט לא תמיד קל להצביע על הדרך להשגתם.
וכאן המאמן האישי נכנס לתמונה. גדולתו של המאמן האישי נאמדת ביכולתו לראות את הדברים בעין ניטראלית, ולא שופטת. זו נותנת לו את האפשרות לכוון בצורה הטובה ביותר.
ולך מעין יש לא רק זאת, אלא גם את היכולת לתת את ההרגשה שבאמת מקשיבים לך ושותפים מלאים לתהליך – וזה לדעתי החשוב ביותר. היה לי העונג להתאמן איתך על כמה דברים פשוטים לכאורה, שקשורים ליום-יום, אך ללא העזרה וההכוונה נראה לי שהיו נדחים בעוד כמה שנים. במהלך האימון היה לי סיפוק רב מההרגשה של שינויים בין מפגש למפגש, אך לדעתי הרווח הגדול שלי מהתהליך אינם הדברים שעבדנו עליהם אלא היכולת שלי לראות דברים קצת אחרת בפרספקטיבה נכונה יותר –זה משהו שיישאר לי לעד.
על כל זאת אני (כפי שאת אומרת) מוקיר אותך."

טדי עמר - מעצב פנים, אימון בתחום הקריירה

בזכות האימון, התרגול והתמיכה הנפלאה של מעין גיליתי שאני מסוגלת להתמודד בהצלחה עם סיטואציות שבעבר נראו לי מאיימות ובלתי אפשריות לפיתרון

זכיתי במתנת הוקרה נהדרת מהחברה בה הינה אני עובדת – מפגשי אימון עם מעין.

באמצעות האימון הצלחתי להפנים את מה שכולם סביבי תמיד אמרו לי – שאני מוכשרת, ובעלת יכולות וכריזמה. הבנתי שכל מה שנשאר לי לעשות זה להאמין בעצמי ולשפר את הביטחון העצמי שלי.

יחד עם מעין בניתי לעצמי אבני דרך שיובילו אותי למטרה הנכספת: להיות  אסרטיבית יותר ובעלת ביטחון הן במישור המקצועי והן במישור האישי.

בזכות האימון, התרגול והתמיכה הנפלאה של מעין גיליתי שאני מסוגלת להתמודד בהצלחה עם סיטואציות שבעבר נראו לי מאיימות ובלתי אפשריות לפיתרון.

ככל שהתקדמנו במפגשים התחלתי להרגיש את השינוי שחל בי ואהבתי אותו, דבר שהניע אותי ודרבן אותי להמשיך להשתפר ולהשיג עוד עליית מדרגה בהגברת הביטחון העצמי שלי.

היום אני מרגישה שקיבלתי כלים נהדרים איתם אוכל להמשיך להתפתח ולהצטיין בחברה ובכך אוכל לגמול להם על המתנה הנפלאה שהעניקו לי.

ולך נשאר לי רק לומר שוב המון תודה!

נויה - אימון מנהלים

האימונים עימך היו חוויתיים, היחס, האכפתיות והמחוייבות שלך להצלחה שלי הקנו הרגשה יוצאת דופן

מעין,

וידוי אישי, כשהיתי ילד אבא שלי הזכיר לי יותר מפעם אחת שההבדל בין מה שאני לבין מי שאני רוצה להיות הוא רק המחשבות והאמונות שלי. ההד הנבון הזה עדיין מהדהד במוחי עד היום.

ואת... השתלבת לתבנית הקיימת הזו בצורה מושלמת.

מקבץ האימונים בחברתך היה אירוע בונה, ללא ספק. היית קודם כל קשובה ולמדת את המאפיינים הסביבתיים שלי בעבודה ובבית, חקרת ושאלת את השאלות הנכונות שאפשרו לך להנחות ולהביא אותי למסקנות הרצויות, תמכת וידעת להנחות, לווסת ולתעל את האנרגיות לכיוונים שהניבו אימון מוצלח ותהליך פורה.

את בהחלט מצטיינת בליווי מקצועי, ממוקד ושירותי והתרשמתי רבות ממחויבותך האישית לשביעות רצוני. ויותר מכך, האימונים עימך היו חוויתיים ונעימים, היחס החביב והאכפתיות והמחוייבות שלך להצלחה שלי הקנו הרגשה יוצאת דופן.

ידעת להקנות הרגשת קשר מחייב ואחריות אישית שלך לתהליך - וזו אינה הרגשה ברורה מאליו!

אכן, בהתאם לאני מאמין שלך, בטוחני כי הקשר מתאמן-מאמנת לא מסתיים בעת סיום מקבץ האימונים.

התמיכה והאופטימיות שלך לצד הנחישות והמחוייבות שלי עוד יניבו עבורי ערך ותוצאות יוצאות דופן בחיי המקצועיים.

 מודה לך אישית מקרב לב המשיכי כך.

יישר כוח ובהוקרה,

רפי - ר"צ פיתוח חומרה, חברת הייטק

בתקופה קצרה התגשם חלומי להיות מנהל המכירות בחברה בה אני עובד

מעיין היקרה,

אני כותב לך מכתב זה כי הוא עבורך מכל הלב, את הצלחת בזמן קצר לגרום לי לחשוב יותר על ההווה, להפסיק לדבר ב"אם אהיה אז?" אלא "מה אני רוצה להיות?" לדעת להגדיר מטרות ולהתחייב להן, לדעת לעמוד מול החזון בצורה מכוונת.

הגעתי אלייך לפגישה הראשונה לפני כחודשיים לאימון לקריירה אישית בניהול, לאחר שלא הצלחתי לקבל תפקיד ניהולי בחברה בה אני עובד. הבנתי שאני צריך הכוונה להגשמת החזון באימון.

אבל איך בוחרים את המאמן הנכון?

מגיעים לפינה חמה ופוגשים מאמנת המאפשרת רק בפגישה הראשונה לברבר ולברבר ואז בקול סמכותי את השיחה עוצרת, מסכמת ובלי להרגיש מוציאים את עצמנו מחויבים לתהליך האימון.

כך פגשתי מאמנת שיודעת לחדד מה מטרת האימון, להציב יעדים, שואלת ושואלת בצורה מקצועית ולא מוותרת על כל אבן שאפשר להפוך בדרך להגשמת החזון שלי להיות מנהל מכירות.

מעיין, האימון איתך הוא תהליך מרתק מפרה ומדהים.

בתקופה קצרה התגשם חלומי להיות מנהל המכירות בחברה בה אני עובד.

הניסיון שרכשת במהלך השנים באימון לקריירה אישית ניכר בכל פגישה ותרם מאוד לרצוני לעמוד במשימות ובהתחייבות להצלחת תהליך האימון.

בהערכה רבה ובהוקרה גדולה.

נ.ב. מחכה לשלב ב' של האימון התנהלות בתוך התפקיד.

א' - אימון מנהלים

הפכתי לדמות לחיקוי ולהערכה ברמה המקצועית והאישית.

מבחינתי ההישג הגדול והעיקרי שלי מתהליך האימון הוא אמונה אמיתית וביטחון שאני לא רק רוצה, אלא מסוגלת, ויש לי את הכלים להשיג ולהגשים את השאיפות שלי.

מה שנראה לפני כמה חודשים כ"כ רחוק ונראה קשה להשגה ומלא חששות הפך להיות בר ביצוע ממוקד וברור.

אני רואה את עצמי בצורה טובה יותר מזהה את היכולות שלי ויודעת להפעיל ולהשתמש בהם טוב יותר מול האתגרים שלי.

אני רואה את עצמי מנהלת שיווק טובה מאד, מקצועית, שמשמשת דוגמא אישית ומהווה דמות לחיקוי.

אין לי ספק שמבחינת החברה, הייתי עד היום עובדת טובה ועכשיו אני מנהלת טובה. הראייה שלי התפתחה בצורה ניכרת, ראייה מערכתית טובה יותר והבנה טובה יותר של המערכת.

הפכתי לדמות לחיקוי ולהערכה ברמה המקצועית והאישית.

אני רוצה להודות לך באופן אישי על עזרתך בגדילתי. אני מרגישה שבכך ש"ראית" אותי והתאמת את שיטת האימון לאופי שלי, הפכת את האימון שלי להצלחה.

אני נרגשת מאד לקראת העתיד שלי ורואה אותו היום בצורה ברורה ובהירה יותר משראיתי אי פעם, נטעת בי את האמונה שאני מסוגלת.

נ. ב. מנהלת - אימון מנהלים

יד ביד הובלת וכוונת אותי למצוא את הפתרון בעצמי, כך שקל להיות מחויבת לפעולות שנגזרת ממנו.

מעיין היקרה, 

לפני מספר חודשים התחלתי יחד איתך תהליך של אימון אישי.

לראשונה עצרתי לרגע  ומצאתי את עצמי מקדישה זמן גם לחשיבה, בחינה של הדברים והעלאת שאלות שמעולם לא העזתי לשאול את עצמי. 

מה שהיה הכי יפה בעני בתהליך שלנו הוא שמעולם לא הגשת בפני את הפתרון לקונפליקטים שלי, אלא יד ביד הובלת וכוונת אותי למצוא את הפתרון בעצמי, כך שהיה לי הרבה יותר קל להיות מחויבת לפעולות שנגזרת ממנו.

בעזרתך רכשתי מודעות עצומה לכך שתגובות ומעשים שלי הם המובילים לתוצאה הרצויה, שהבחירה לפעולה היא בידיים שלי ושפסק זמן, חשיבה, החלטה ומחויבות  מאפשרים  להגיע לתוצאה הרצויה.

התהליך איתך אימן אותי לחשוב קצת אחרת, לעבור אתגרים בצורה קלה יותר ובעיקר להאמין יותר בעצמי.

רציתי להגיד לך פשוט תודה על  החוויה הנפלאה ועל הצידה לדרך שלקחתי ממנה לעתיד.

 מכל הלב, 

ר. ק. - אימון מנהלים

ההעצמה שהעצמת אותי, ההכרה ברעיונות שלי והעזרה בהגדרת היעדים תרמו להצלחה

"...באימון איתך השגתי: העלאת הביטחון העצמי, יכולת להגיד "לא", הגברת שיתוף הפעולה עם שאר הצוות.

מה שאִפשר את ההישגים הם: ההתמקדות במשימות וטווחי הזמן לביצוע.

ההעצמה שהעצמת אותי, ההכרה ברעיונות שלי והעזרה בהגדרת היעדים תרמו להצלחת התהליך שלי..."

‏ארז - אימון מנהלים

השיחות איתך לפני התמודדות עם סיטואציות שהפחידו אותי נתנו לי כוחות עצומים

התחלתי את האימון ממקום חזק ולא ממקום של חולשה כאשר חשתי שהבסיס כבר קיים והוא טוב וחזק, מה שאפשר לי להציב לעצמי מטרת על יותר "ערכית" ופחות משימתית.

מטרת העל שלי באימון היא לבלוט במצוינות שלי.

התועלת הגדולה ביותר היא הרגשתי (הרגשית והפיזית) שהשתפרה בעקבות האיזון והשליטה שבידי והתחושה שיש ביכולתי לפעול בדרך המקצועית ביותר תוך שמירה על תקשורת בינאישית טובה.

כמו כן, כדי לבדוק האם תפיסת המציאות שלי נכונה וכדי לוודא שהמיקוד מתבצע במקומות הנכונים, נעניתי לאתגר וערכנו משוב 360 שעזר לי לאשש תפיסות שלי וגם נתן לי כח ומוטיבציה בהיבט הרגשי.

ככל שהאימון התקדם, השתמשתי בכלים ובתובנות מהאימון בצורה רחבה יותר ובסיטואציות מורכבות יותר.

אני רוצה לומר לך שהאימון הזה יכול בהחלט להיות מבחינתי נקודת ציון של לפני ואחרי... (תלוי בי – עד כמה אמשיך את העבודה עם עצמי).

אני רוצה להודות לך על שהיית זמינה בשבילי גם מחוץ למפגשים השיחות איתך לפני התמודדות עם סיטואציות שהפחידו אותי,ממש כך, נתנו לי כוחות עצומים, חיברו לי את כל מה שלמדתי באימון לכדי איזו שהיא "מפת דרכים" שיכולה ותשמש אותי בכל דרך...

לא פחות אני רוצה להודות לך על האימון שבא מאהבה, על היעדר השיפוט, על שמצאת את הטוב שבי והפכת אותו לטוב יותר, על שהאמנת בערכים שלי ואימנת אותי לאורם, על שלא ויתרת לי אבל בו זמנית היית רשת הביטחון שלי.

בהערכה ואהבה רבה,

ע', מנהלת בחברת שסטוביץ - אימון מנהלים

בזכות האימון הבנתי שיש לי את "זה": יש לי כלים לתת לאחר – ובכך להגשים את החלום שלי

 החלק המעצים שבך נתן לי את הכוחות להאמין בעצמי ולהמשיך, ולרצות ולשאוף...

הייתי מגיעה למפגשים במצב רוח ירוד ויודעת מראש שכשאצא ממך ארגיש מרוממת ומלאת רצון להמשיך לעשות. מיד כשיצאתי ממך הייתי מלאת כוחות ומועצמת.

החיוביות שבך והאופטימיות גרמו לי להרגיש זקופה כשיצאתי מפתח דלתך.

בזכות האימון הבנתי שיש לי את "זה": להעביר מסר לאחר ולגרום לו לחיים טובים יותר, יש לי נתינה, יש לי כלים לתת לאחר – ובכך להגשים את החלום  שלי.

יפית - מאמנת, אימון בתחום הקריירה

ההתנסות היתה גם מעניינת ומאלפת וגם מאוד תכליתית וברת יישום

האימון היה מובנה היטב ושיטתי וההנחיה שלך הובילה אותי לחשוב לעומק ואפשרה ועזרה לי להתמקד בהיבטים השונים, לנתח את המצב הנוכחי ולהגיע למסקנות כיצד לתקן ולשפר.

  • אני עובדת על הלו"ז של המנכ"ל בצורה מסודרת יותר ועם בקרה יותר גדולה ותחושת שליטה משופרת.
  • למדתי לקבוע סדר עדיפויות ולעבוד לפיו ביום-יום.
  • הסדר הפיסי במשרד השתפר והרבה יותר נוח ויעיל לעבוד עם שולחן, יש לי שליטה טובה ויעילה בהרבה הודות לניהול המסודר של המייל.
  • הגדרתי את מה שלקוי בתקשורת ביני לבין המנכ"ל ואימצתי כלים וצורת התנהגות שישפרו את המצב.

תודה רבה על האימון. ההתנסות היתה גם מעניינת ומאלפת וגם מאוד תכליתית וברת יישום, ואני אסירת תודה על התמיכה, על האווירה הנעימה ועל התקשורת הטובה שהיתה לנו במהלכה.

ת. א. מזכירת מנכ"ל

אין לי ספק שמעין אשת מקצוע מעולה...

"הגעתי לתהליך עם ספקות רבים כיוון שאני מנחה קבוצות במקצועי ופסיכולוג ארגוני בהשכלתי. אני מאמין בתהליכים ארוכי טווח ומעמיקים וכאחד שהתנסה בטיפול (פסיכולוגי) התרגלתי לחפור בעבר ולגעת בנקודות חולשה וכאב. באימון למדתי שפה חדשה שמבליטה את נקודות החוזק ומסתכלת קדימה. למדתי גישה מעשית יותר לביצוע שינויים בחיים.
המפגשים הראשונים עם מעיין הוקדשו לתיאום ציפיות ולבניית חזון. כבר בתחילת הדרך שיתפתי את מעיין בסקפטיות שלי לגבי התהליך, אולם היא לא נרתעה מכך. יתרה מכך, מעיין לא ויתרה לי כאשר חזרתי לדפוס המוכר לי של תהליך פסיכולוגי. מעיין הייתה נאמנה לאמת המקצועית שלה ולא ויתרה עליה.
בפגישות הבאות בנינו חזון וקבענו יעדים לעבודה. לאורך כל התהליך התרשמתי מהיסודיות והרצינות שמעיין הפגינה, היסודיות של מעיין באה לידי ביטוי בירידה לפרטים לגבי כל סעיף שניסחנו בתכנית הפעולה ובהתעקשות לבדוק עד כמה הוא מובן וישים. אין לי ספק שמעין אשת מקצוע מעולה, אולם מעבר לזה יש לה את הדבר הכי חשוב – היא קודם כל בן אדם. אני מעריך אותה מאד בגלל האכפתיות שהראתה בפגישות וגם ביניהן בשיחות טלפון ובמיילים.
למדתי על עצמי דברים חדשים וגם על תהליך האימון. הניסיון שלי עם מעיין היה מהנה מאד ומעשיר ואני מרגיש בר-מזל שיצא לי לפגוש אותה".

ת - פסיכולוג

את מאוד משקיענית ויש לך ידע וכלים רבים לעזור למתאמן

"מעין, את מאמנת מקצועית, בטוחה בעצמך ומחויבת לתהליך של המתאמן.
את כנה ומצליחה להבין את כל תמונת המצב של המתאמן על מנת לצעוד איתו לקראת המטרה.
רואים שאת מאוד משקיענית ויש לך ידע וכלים רבים לעזור למתאמן.
בנוסף לכך, ההבנה, החום, האמפטיה, שאלת השאלות וההכוונה הנכונות היו בשפע.
באימון, יותר מהכול, הבנתי שאני נשארת בתחום הקינסיולוגיה ויש לי הרבה מה להציע למען האנשים.
הצלחתי להבין את סדר העדיפויות שלי ושעליי לקחת אחריות מֵרבית ולהיות מחויבת להשגת המטרה שלי.
הבנתי שהצלחה נמדדת אצלי לפי עשייה. שהכול תוצאה מעשייה מקדמת ואם לא עושים, אין מי שיעשה או יגשים את חלומנו במיקומינו (וטוב שכך), למדתי שאחריות + מחויבות הם הערכים החשובים ביותר להשגת מטרות.
בנוסף, השגתי מטופלת ראשונה..."

דליה ש - מטפלת קינסיולוגית, אימון אישי לקריירה

אני בהחלט יכול להמליץ על מעין כקואוצ'רית מעולה!

אל מעין הגעתי לאימון עקב שינוי בקריירה. לא ידעתי מה זה קואצ'ינג, ותהיתי ביני לבין עצמי מה זה וכיצד זה יכול לעזור לי. הגעתי אל מעין לפגישה וקיבלה את פניי אישה חייכנית, אדיבה, מחוייבת, בעלת יכולת מחשבה מהירה ורבת היקף, בעלת רעיונות כיצד ניתן לקדם את העניינים השונים הנוגעים לקריירה שלי. בפגישות עימה מעין הפגינה יכולת הקשבה, הצעות ורעיונות רבים כיצד ניתן להתמודד עם קשיים ואתגרים. תמיד יצאתי עם מצב רוח מרומם והרגשה אופטימית מפגישותינו. מעין גם דאגה לשמור על קשר אף מעבר לזמני המפגש האישיים ולשלוח ולענות על מיילים והודעות טקסט המראים על מחוייבותה למתאמן כמאמנת מקצועית ומחוייבת להצלחה של המאומן.

אני בהחלט יכול להמליץ על מעין כקואוצ'רית מעולה!

מעיין-תודה רבה ואני בטוח בהמשך הצלחתך!

בברכה ולהשתמע,

דב

מזה כמה חודשים השגתי זוגיות שבהחלט הביאה אותי למקום חדש, מעניין ומרגש. זהו קשר ארוך ואמיתי כמו שלא חוויתי זמן רב

"אני מרגישה זכות גדולה על שליווית אותי בדרך מאוד מיוחדת. מבחינתי אהבה וזוגיות היו נושא תקוע בצורה בלתי נסבלת וחשתי מצוקה רבה. שגתי באימון מספר הישגים: השגתי הגדרה יותר מדויקת שלי כאישה השואפת לזוגיות והבנה יותר מלאה של זוגיות כפי שאני רואה אותה. זה התאפשר הודות לשיחות הלא מתפשרות שניסו לחדד ולחדד התחושות והציפיות שלי מנושא זה. השגתי דרך דוחפת ומכוונת בחיפוש הזוגיות- התחושה שאני עושה לשם כך, לא מוותרת ומנסה לפתוח דלתות. השגתי גם עבודה על נושאים שונים בתוך החיפוש הזה. זה התאפשר הודות לתחושה שבעצם האימון יש לי מחויבות לנושא, לקידומו ולהצלחתו. שעצם כך שפניתי לאימון, היה מרצון להרים את הדירוג של מציאת זוגיות למקום עליון ביותר. ואכן חשתי שהאימון דחף לא לוותר ולקחת בקלות יתר הדרך. השגתי זוגיות שבהחלט הביאה אותי למקום חדש, מעניין ומרגש. זהו קשר ארוך ואמיתי כמו שלא חוויתי זמן רב. מפגשי האימון בתוך כדי הקשר נתנו לי התחושה שאיני לבד ויש מי שמלווה אותי ומעניקה לי כלים להתמודד עם מכשולים ועימותים... כמו גם עם קבלה ונתינה.

אימון תרם לי מאוד כקרן אור בהווה מאוד עמוס - של התמקדות בי, הבהרת תחושותיי, רצונותיי והדרך להשיגם. חשתי שאת קול אמפאטי, דוחף, מדרבן, מקשיב, מבין, מדריך ובוטח.
את אדם מואר ומאיר, מקצועי ואנושי ואני חשה ברת מזל על כי מצאתי אותך...

ב' – אימון לזוגיות

החזון שפיתחתי בעזרתך מזכיר לי יום-יום לצאת אל העולם ולממש אותו!

"מהו מאמן? עבורי, מאמן הוא אדם שהנו חבר, מישהו שאתם חשובים לו באמת. מאמן מחויב לסייע לכם להיות הטובים ביותר שביכולתכם להיות. מאמן יקרא עליכם תיגר, ולא יוותר לכם. מאחר שהמאמן ריכז את כוחו בתחום מסוים במשך שנים, ביכולתו ללמד אתכם אבחנות אחדות, היכולות לשנות באופן קיצוני את ביצועיכם בתוך דקות אחדות. לעתים, יכולים מאמנים ללמד אתכם מידע חדש, אסטרטגיות וכישורים חדשים. לעתים, מאמן אינו צריך כלל ללמד אתכם דבר מה חדש, כי אם להזכיר לכם מה עליכם לעשות בדיוק ברגע הנכון, וללחוץ עליכם לעשות זאת. וכל אחד זקוק למאמן, בין אם מדובר במנהל בדרג גבוה, בסטודנט לתואר שני, בעקרת בית, או בנשיא המדינה!..." (מתוך "להעיר את הענק שבפנים", אנתוני רובינס)

מעין,

נתקלתי בקטע הזה ומיד חשבתי עלייך. הוא מתאר בצורה נהדרת את הדמות שאת מהווה עבורי מאז התהליך שעברתי איתך. החזון שפיתחתי בעזרתך מזכיר לי יום-יום לצאת אל העולם ולממש אותו, ומידי פעם אני נתקלת במצבים שאני עוצרת שנייה וחושבת "מה מעין הייתה אומרת?".

תודה רבה על שהיית המאמנת שלי בדיוק ברגע הנכון!

מור, אימון אישי

בזכות האימון הבנתי שיש בי את היכולת לראות בעצמי אדם מצליחן

"תמיד האמנתי בעצמי ושיש לי הרבה פוטנציאל. אני אדם שיש בו את היכולות והכוחות להצלחה בהרבה תחומים, אבל היה לי מחסום מסוים שלא נתן לי לסיים דברים עד הסוף. הפחד נבע מהסתכלות מסוימת על אנשים שחשבתי שהם יותר מוצלחים ממני ולכן לא יכולתי לדבר איתם בגובה העיניים אלא או להסכים איתם או לדחות אותם בצורה שלא אהבתי.
בזכות האימון הבנתי שלא הכול שחור - לבן ושיש בי יכולת לעמוד מול המראה ולראות בעצמי אדם מצליחן שיכול לפעמים למעוד, היום אני כבר יודע שהמעידה לא מפחיתה מהעוצמה שלי כהוא זה...
כיום אני יכול לעמוד מול הבוס שלי ולומר לו "לא" על דברים מסוימים. אני חושב לפני שאני מסכים לביצוע משימה, ועושה את שיקוליי ללא שום פחד, יש לי יכולות והן ברות ביצוע. שלא כבעבר שהיכולות היו דבר טמון ונחשק לבוא לידי ביטוי.

יש לי תוכנית פעולה שתהווה עבורי בסיס להמשך – בתחום העסקים. כל התוכנית העסקית שלי בנויה בצורה של אימון, של מילוי משימות, ארגון, עשייה פורייה וקצירת הקומפלימנטים".

אריק – אימון אישי

השגתי באימון דרך לשים את עצמי בראש סדר העדיפויות ולהרגיש בסדר עם זה

השגתי באימון דרך לשים את עצמי בראש סדר העדיפויות ולהרגיש בסדר עם זה. הורדתי מעליי הרגלים מזיקים ורכשתי הרגלים חיוביים חדשים. נתתי צ'אנס ולמדתי שהשד לא כ"כ נורא. הורדתי את כמות הלחץ הגבוהה ששמתי על עצמי. האימון החזיר לי את הבטחון העצמי שהיה חסר לי, הוא גרם לי להבין שמותר לי לשים את עצמי בראש סדר העדיפויות ולא להרגיש אשמה, להרגיש בסדר עם זה. הוא החזיר לי את האמונה בעצמי שאבדה לי. אני בוחרת להמשיך לבנות את האמונה בעצמי. אני בוחרת להמשיך לעשות מה שנראה לי נכון עבור עצמי למרות מה שהסביבה עלולה לחשוב או להגיד. אני אמשיך לקבל את עצמי במקום להאשים ולהלקות את עצמי.

רוצה להגיד לך תודה על האופטימיות האין סופית שלך, הדרך המיוחדת וההומוריסטית שלך להעביר דברים באופן שגרם לי להגיע למסקנות לבד, להיותך סבלנית אבל באותו הזמן אסרטיבית ודורשת, שנתת לי אופציה לאחל לעצמי את כל מה שאני רוצה, להעז ולחלום ולהבין שמותר לי ושמגיע לי.

ג.

גם כשהלכתי לאיבוד תמיד עזרת לי למצוא את הדרך...

למעין היקרה
הגעתי אלייך לאחר דרך ארוכה ביני לבין עצמי של התחבטויות ולבטים בכל מה שקשור בי, בין המצוי לרצוי. איזה סוג של טיפול מתאים עבורי? איזו מטפלת מתאימה ביותר עבורי? כמה זמן ייקח לי להגיע אל היעד? והתהליך?
כמישהי הרגילה לתגובות מיידיות של "כאן ועכשיו" וכמי שחייה הם סערה הגועשת בים (פשוט צונאמי) החלטתי לבחור בדרך של אימון אישי. כיום אני מרגישה את הדרך שעברתי ואת היסודות שביססנו יחדיו במהלך הדרך שהתוויתי בחיי.
כמה דברים אִפשרו לי להשיג את המטרה: העבודה המשותפת שלי ושלך, המִרכוז וההתמקדות, כמו גם הכנות והפתיחות שלי אלייך, השותפות והמעורבות שלך בתהליך, חוסר הוויתור שלך והעקשנות במקומות מסוימים שבהם ניסיתי לחמוק...
גם כשהלכתי לאיבוד תמיד עזרת לי למצוא את הדרך, גם כשהיה לי קשה והגעתי לנקודות שלא רציתי להיות בהן גרמת לי להתמודד.
כבחורה צבעונית במיוחד, עזרת לי לצייר תמונה ברורה וחדה יותר בחיי. החל מערכים שמיקדנו ובחרתי וכלה באבני הדרך שעזרת לי להשיג ושאקח אתי כצידה לדרך של חיי.
למדתי לדאוג לעצמי ולשים את עצמי בסדר עדיפות עליון, לנהל את הזמן, לשחרר אנשים ודברים שלא עושים לי טוב...

עינב – אימון לזוגיות

תודה שקיצרת לי את הדרך מהפרק הראשון לפרק החמישי...

מעיין יקרה,

תודה שתמכת ולא ויתרת ועזרת לי לטפס שלב אחר שלב

תודה שהפכת את התהליך שנראה כל כך מסובך בתחילת הדרך לכל כך קליל זורם ופשוט

תודה שקיצרת לי את הדרך מהפרק הראשון לפרק החמישי...

ל' - אימון בתחום הקריירה
נבנה ע"י כתום