פיתוח קריירה ואני

אני מאמנת בחדר אימון שקט ונעים בהוד-השרון, בנוסף - מאמנת מנהלים בחברות ובארגונים ומנחת סדנאות, ומאמנת ב"תוכנית להכשרת מנהלים כמאמנים" - Executive Coaching and Leadership במרכז הבינתחומי בהרצליה.
לזכותי הצלחות מוכחות עם מספר רב של מתאמנים.

אני בוגרת מסלול הלימודים המלא בבית-הספר המוביל לאימון Coaching Academy, בנוסף, בעלת תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה - מטעם אוניברסיטת חיפה ולימודי תקשורת לתעודת פוסט B.A. באוניברסיטת בר-אילן.

אז ומתמיד האמנתי בתעוזה ובעשייה בתחומים חדשים: הקמתי הוצאת ספרים, נמניתי עם הצוות שהקים את הסניף של בנק המזרחי בהוד השרון והקמתי את סניף השרון של אבחון והשמת מטפלות לילדים. אני מביאה לאימון ניסיון תעסוקתי מגוון: החל ממנהלת הוצאה לאור, דרך יועצת השקעות וכלה במאבחנת. בנוסף, עבדתי הן כשכירה והן כעצמאית, בארגונים גדולים וגם בעסקים קטנים.
במהלך חיי המקצועיים בחרתי לעשות את מה שאני באמת רוצה ומפיקה ממנו הנאה. לכל אדם, לתפיסתי, הזכות לכך. לכן בחרתי באימון קריירה כדי לעזור לאנשים להפיק הנאה וסיפוק בעבודה ועל ידי כך - גם לעצמי.

אני מחויבת לקוד האתי של ארגון המאמנים הבינלאומי - ICF, וחברה בלשכת המאמנים בישראל.
בת 47, נשואה ואם לשתי בנות, מתגוררת בהוד-השרון.

בין לקוחותיי הארגונים הבאים: שסטוביץ, טריומף, מלון מצודת דוד, מלון שרתון, מטריקס, ג'ון ברייס, קסטרו ועוד. 

כמאמנת אני תמיד תומכת בך, המתאמן ויחד עם זאת לא מוותרת לך, במיוחד במקומות בהם אתה מוותר לעצמך, את הכול אני עוטפת באופן טבעי באופטימיות רבה.


"אילו היינו עושים את כל הדברים שביכולתנו לעשות, אין ספק שהיינו מדהימים את עצמנו" 
     (אדיסון)
אני מזמינה אתכם להדהים את עצמיכם.

 

נבנה ע"י כתום